4A Labs
Kiss From A Rose Box

Kiss From A Rose Box

Ürün Kodu: 10.03.0036

Minimum hazırlanma süresi: 1 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

2200 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Kiss from A Rose Box

Aşkınızı anlatmanın en tatlı yolu, Kiss from A Rose Box. Siz de Sevgililer Günü için sevdiğinize böyle bir kutu hediye etmek isterseniz sayfamızı incelemeye hemen başlayabilirsiniz. Üç farklı bölmeden oluşan bu kutuda neler var, neler! Mis kokulu çiçekler, taptaze macaronlar ve çikolataya batırılmış enfes çilekler... Her biri birbirinden lezzetli ve şık görünen bu ürünler ile Sevgililer Günü kutlamanın tam zamanı. Kiss from A Rose Box, Vanilla Rococo şeflerinin emeği ve tasarımıyla ortaya çıkıyor. Şık görüntüsü, üstün kalitedeki kutusu ve lezzetli içerikleriyle Kiss from A Rose Box, burada sizi bekliyor. Acele edin, Sevgililer Günü hediyenizde kalite ve lezzeti bir araya getirin.

Sevgililer Günü Hediyeniz Vanilla Rococo'dan

Bu sayfa üzerinde gördüğünüz şahane kutu, sevdiğinizin Sevgililer Günü hediyesi olabilir. Gerek içindeki enfes çikolatalı çilek ve macaronlar gerek mis kokulu çiçekler gerekse premium tasarımı sayesinde siz de Vanilla Rococo kalitesini deneyimleyebilirsiniz. Kiss from A Rose Box hediye kutusunun hazırlık süresi minimum bir gün olarak belirtiliyor. Bu özel kutuyu sipariş etmek için yapmanız gereken çok basit. Siparişinize dair teslim saati ve tarihini belirlemek. Ardından alışverişinizi tamamlayın ve hediye kutusu, kısa süre içinde adresine doğru yola çıksın. Kutunun içinde yer alan çiçekler, sevdiğinize en tazesini sunmak için mevsime özel olarak seçiliyor. Üç bölmeli bu Sevgililer Günü hediye kutusunu sipariş etmek için acele edin, en tatlı Sevgililer Günü kutlamasını gerçekleştirin.

Macaronlu, Çilekli, Çiçekli Hediye Kutusu

Kiss from A Rose Box ile siz de aşkınızı, en güzel tatlara dönüştürebilirsiniz. Bu kutu içinde yer alan çikolataya batırılmış çilekler, taptaze macaronlar ve harika görünen çiçekler sayesinde unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşanabilir. Kutunun içinde yer alan ürünlerin tarifinde yumurta, fındık, glüten ve süt ürünleri yer almakta. Dolayısıyla bu malzemelerden herhangi birine alerjisi olanların, ürün içerik bilgisini dikkate almaları önemle rica olunur. Ayrıca Kiss from A Rose Box hediye kutusu siparişinize dair farklı taleplerinizi müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz. Kutuyu teslim aldığınız andan itibaren buzdolabında dört gün boyunca muhafaza etmeniz mümkün.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.