4A Labs
Kind Hearted Box

Kind Hearted Box

Ürün Kodu: 10.03.0020

Minimum hazırlanma süresi: 1 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

2200 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Kind Hearted Box

Annenize onu çok sevdiğinizi anlatmanın en tatlı yolu, Kind Hearted Box'tan geçiyor olabilir. Dört bölmeden oluşan bu enfes içerikli kutuda yok yok. Çikolataya batırılmış çileklerden el yapımı kalp çikolatalara, taptaze çiçeklerden leziz mi leziz macaronlara kadar aradığınız pek çok lezzet burada. Siz de Anneler Günü için hediye alternatifi arayışındaysanız Vanilla Rococo'nun Hediye Kutuları koleksiyonunda yer alan bu özel kutuyu tercih edebilir, annenizin yüzünü güldürürken ağzını tatlandırabilirsiniz. Kind Hearted Box, tüm güzelliğiyle burada sizi bekliyor.

En Tatlı Anneler Günü Hediyesi

Sayfamız üzerinde gördüğünüz bu macaron, çiçek ve çikolatalı çilek kutusu ile annenize harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu kutu, dört farklı bölmeden meydana geliyor. Birinde taptaze ve mis kokulu çiçekler, birinde çikolataya batırılmış taptaze çilekler, birinde ağızda dağılan macaronlar ve diğerinde de el yapımı kalp çikolataların yer aldığı bölmeler, sevgi dolu Anneler Günü mesajı kartıyla tamamlanıyor. Kutunun içinde yer alan çiçekler, annenize en tazesini sunmak için mevsime özel olarak özenle seçilmekte. Tek yapmanız gereken Kind Hearted Box siparişinize dair teslim tarihi ve teslim saatini seçerek ilerlemek. Tercihlerinizi yaptıktan sonra bu nefis Anneler Günü hediye kutusu, kısa süre içinde adresinize gönderiliyor. Ayrıca siparişinize ait farklı taleplerinizi de müşteri temsilcilerimiz yoluyla bize iletebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun!

Vanilla Rococo'dan Kind Hearted Box

Vanilla Rococo şeflerinin usta ellerinden çıkan ürünlerin doldurduğu bu hediye kutusu, harika bir Anneler Günün armağanı olmaya geliyor. Siz de annenize böylesine lezzetli ve şık görünen bir hediye almak isterseniz sayfamızı incelemeye hemen başlayabilirsiniz. Bu kutunun içindeki ürünlerde yumurta, badem, glüten ve süt ürünleri bulunuyor. Dolayısıyla bu malzemelerden herhangi birine hassasiyeti olanların, ürün içerik bilgisini dikkate almalarında yarar var. Hazırlık süresi minimum bir gün olan Kind Hearted Box hediye kutusunu teslim aldığınız andan itibaren buzdolabında dört gün boyunca saklayabilirsiniz. Premium tasarımı, dört bölmeli iç kısmı ve leziz ürünleriyle Kind Hearted Box, annenizin bu özel gününü kutlamak için son derece ideal. Siz de Anneler Günü hediyesi alışverişinizi Vanilla Rococo'dan yapın, annenizi en güzel şekilde şaşırtın.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.