4A Labs
Best Shades of Pink Box

Best Shades of Pink Box

Ürün Kodu: 10.03.0078

Minimum hazırlanma süresi: 1 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

2200 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Best Shades of Pink Box

Hediyelerin en güzeli olmaya aday Best Shades of Pink Box ile sevdiklerinizin gününü güzelleştirmeye var mısınız? Pembenin her tonunu bir arada sunan bu kutuda tadı da görüntüsü kadar harika olan kalp kurabiyeler, çikolata tadında çilekler, mis kokulu güller ve yemeğe kıyamayacağınız bezeler yer alıyor. Her biri birbirinden tatlı ve tasarım harikası olan bu ürünler, kalitenin diğer adı. Siz de sevdiklerinizin özel günlerinde yanlarında olduğunuzu, Best Shades of Pink Box ile göstermeye ne dersiniz? Cevabınız evetse Vanilla Rococo şeflerinin özenle hazırladığı kurabiyeler, bezeler ve diğer ürünlerle dolu bu kutuyu birkaç tıkla sipariş edebilirsiniz.

Pembenin Her Tonu Bu Kutuda

4'lü hediye kutusu olarak tasarlanan Best Shades of Pink Box içinde çilekten kurabiyeye pek çok farklı lezzet mevcut. Ürünün içinde yer alan çiçekler ise mevsime göre özel olarak seçilmekte. Sipariş vereceğiniz Best Shades of Pink Box kutunun içindeki çiçekler hakkında detaylı bilgiyi, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla öğrenmeniz mümkün. Tüm bunlara ek olarak bu harika hediye kutusunun içindeki beze ve kurabiyelerin tarifinde yumurtaya ek olarak fındık, badem, glüten ve süt ürünleri yer almakta. Dolayısıyla bu ürünlere hassasiyeti olanların, sipariş öncesi bizimle irtibata geçmesinde yarar var. İster doğum günü ister yeni iş kutlaması ister doğum tebriği isterseniz de farklı bir özel gün için tercih edebileceğiniz Best Shades of Pink Box, Vanilla Rococo Hediye Kutuları koleksiyonunda sizi bekliyor.

Vanilla Rococo ile Hediye Zamanı

Lüks hediye kutusu alternatifleri arasında üst sıralarda yer alan bu ürünle siz de sevdiklerinizin yüzünü güldürürken ağızlarda hoş bir tat bırakabilirsiniz. Harika tasarımlı bezeler, pembenin her tonu kalp kurabiyeler, çikolataya batırılmış çilekler ve kokusu da kendi gibi hoş olan çiçekler... Tüm bu güzelliklerin bir araya toplandığı bu kutuyu teslim aldığınız andan itibaren buzdolabında dört gün boyunca muhafaza etmeniz mümkün. Ayrıca Best Shades of Pink Box hediye kutusu siparişinize özel taleplerinizi, müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek veya web sitemiz üzerinde yer alan Müşteri Açıklama Notu alanına yazarak belirtebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.