4A Labs
Be My Baby Box

Be My Baby Box

Ürün Kodu: 10.03.0003

Minimum hazırlanma süresi: 1 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

2200 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Be My Baby Box

Özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz Be My Baby Box'lar dört ayrı bölmeden oluşuyor. Vanilla Rococo'nun en sevilen hediye kutularından biri olan Be My Baby Box, Sevgililer Günü için en çok tercih edilen hediyeler arasında bulunuyor. Üç bölmesinde ayrı ayrı leziz tatlar yer alırken tek bir bölmesinde taze canlı çiçek yer alıyor. Siz de Sevgililer Günü gibi özel zamanlarda ya da sizin için özel olan anlarda sevdiklerinizi mutlu etmek için Be My Baby Box hediye kutusunu seçebilirsiniz.

Sevindiren Sürprizler: Be My Baby Box

Vanilla Rococo ustalarının elinden çıkan bu leziz tatlar tek bir kutuda toplanıyor. Çikolatalı browni, macaron ve vanilyalı kalp kurabiye taze çiçekler ile tek bir kutunun içinde görsel bir şölen oluşturuyor. Özgün kutu tasarımları ile özel günlerinizi anlamlı kılan bu hediye kutusu sevdiklerinizi sevindirebilmenize bir aracı oluyor. Usta pastacıların elinden çıkan çikolatalı browni lezzetini sizlerle buluşturan bu hediye kutusu kalpli vanilyalı kurabiye ile sevginizin bir göstergesi olarak kutuda yerini alıyor. Taze çiçekler ile alışılmışın dışında bir kutu tasarımı sunarken değerli hissettirebiliyor. Siz de özel günlerinizi Vanilla Rococo Be My Baby Box hediye kutusu ile kutlayabilir, sevdiklerinize kendini özel hissettirebilmek için hemen sipariş verebilirsiniz.

Özel Günlerinizin Lezzet Kutusu

Be My Baby Box Sevgililer Günü, yıl dönümü gibi özel günlerin en çok tercih edilen hediye kutuları arasında yer alıyor. Üç farklı tatlı çeşidinin çiçekler ile tek bir kutuda buluştuğu bu hediye kutusu, usta ellerin leziz tatları ile özel günlerinizi anlamlı kılıyor. Çiçek süslemeleri mevsimsel olarak değişiklik gösteriyor olup seçenekler hediye kutunuz hazırlık aşamasındayken müşteri temsilcisi tarafından sizlere aktarılıyor. Minimum 1 gün içinde hazırlanan kutular tercih ettiğiniz teslim tarihi ve saat aralığında iletiliyor. Siparişiniz ile ilgili istediğiniz farklı detay ve talebiniz varsa Müşteri Açıklama Notu alanından belirtebilirsiniz. Siz de özel günlerinizde Be My Baby Box hediye kutusunu tercih edebilir ve sevdikleriniz ile anlamlı ve lezzetli bir hediye paylaşabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.