4A Labs
Spring Has Sprung Cake

Spring Has Sprung Cake

Ürün Kodu: 10.02.0080

Minimum hazırlanma süresi: 7 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

11250 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Spring Has Sprung Cake

Vanilla Rococo ustaları tarafından şeker hamuru en ince detayına kadar ustalıkla işlenmesinin bir eseri olan Spring Has Sprung Cake eşsiz görüntüsü ve lezzeti ile damaklarda kalıcı bir tat bırakıyor. Düğün pastaları arasında yer alan Spring Has Sprung Cake gösterişli tasarımı ve çiçek süslemeleri ile oldukça gösterişli bir özelliğe sahip. Geniş içerik seçeneği ile her damak zevkine hitap eden bu düğün pastası, boyut olarak da 6 kişiden 45 kişiye kadar arttırılabiliyor. Siz de özel günlerinizi Spring Has Sprung Cake ile taçlandırabilmek için sayfamız üzerinde yer alan formdan anında sipariş verebilirsiniz.

Spring Has Sprung Cake İle Lezzet Şöleni

Sevilen tasarımı ile öne çıkan Spring Has Sprung Cake, enfes lezzeti ile sevdiklerinizle lezzet şöleni yaşayabilmenizi sağlıyor. Sade çikolata, çikolata & badem krokan, çikolata & çilek, çikolata & vişne seçenekleri ile sevilen tatları sizlere sunuyor. Tüm bu tatların yanında dilerseniz badem krokan, fıstık, muz, oreo, beyaz çikolata parçaları ya da bitter çikolata parçaları arasından ek malzeme de ekleyebilirsiniz. 25 kişi ve üzeri pastalar otomatik olarak çift katlı hazırlanıyor olup 25 kişi altı pasta boyutları tek katlı olarak hazırlanıyor. Çift katlı pastalarda vanilya ve meyveli içerikler yapılamıyor olup içerik tercih ederken göz önünde bulundurulması gereken noktalar arasında bulunuyor. Nefis pastacı kreması tercih ettiğiniz içerikler ile buluştuğunda bu özel günü daha siz ve sevdikleriniz için daha özel kılıyor. Spring Has Sprung Cake'i düğünlerinizde misafir etmek istiyorsanız hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Düğünlerin En Özel Misafiri: Spring Has Sprung Cake

En sevilen düğün pastaları arasında olan Spring Has Sprung Cake, çiçek ve yaprak süslemeleri ile zarif aynı zamanda görsel açıdan zengin bir pasta ortaya koyuyor. Böylece kutlama anında da her açıdan öne çıkan Spring Has Sprung Cake Vanilla Rococo ustalarının becerisini sizlere sunuyor. Hazırlanışın yumurta, fındık, glüten ve süt ürünleri kullanılıyor olup bu malzemelere karşı hassasiyeti olanların dikkatli bir şekilde tüketmesi öneriliyor. 2 gün raf ömrü olan Spring Has Sprung Cake'i buzdolabınızda muhafaza edebilirsiniz. Dilerseniz özel günlerinizi daha anlamlı bir hale getirmek istiyorsanız, pasta tabanına 5 kelimeyi geçmeyecek şekilde şeker hamurundan not yazdırabilirsiniz. Form üzerinde yer alan pasta şeker hamuru notu kısmı üzerinden notunuzu iletebilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili detay ve taleplerinizi Müşteri Açıklama Notu kısmından belirtebilir ve özel gününüzde Spring Has Sprung Cake'i misafir edebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.