4A Labs
Ruffle Cake

Ruffle Cake

Ürün Kodu: 10.02.0079

Minimum hazırlanma süresi: 7 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 24 Mayıs - 27 Mayıs

Teslim Tarihi Seçiniz

11250 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Ruffle Cake

Bir pasta mı, yoksa gelinlik mi - kim bilebilir ki? Sıra dışı tasarımıyla ilk bakışta tüm dikkatleri üzerine çeken Ruffle Cake, en az tasarımı kadar iddialı lezzetiyle damakları şenlendiriyor. Özellikle düğün ve bridal temalı partiler için tasarlanan Ruffle Cake, usta Vanilla Rococo şeflerinin ellerinde itinayla hazırlanarak hayatınızdaki en anlamlı günlere eşlik etmeye hazırlanıyor. Eğer siz de nişanınız, nikahınız, düğününüz ya da evlilik temalı diğer partileriniz için özel ve benzersiz bir pasta arayışı içindeyseniz, Ruffle Cake tam size göre.

Adeta Zarif Bir Fırfır Kulesi

Etek fırfırlarını andıran narin tasarımıyla göz dolduran Ruffle Cake, adeta bir gelinliğin etek detayları gibi görünen katmanlarıyla dikkat çekiyor. Bu şık tasarımıyla düğün ve benzeri organizasyonlar için ideal olan bu pasta, doğal ve natürel renk tonlarıyla da her mekana uyum sağlayacak gibi görünüyor. İnce buttercream katmanlarından elde edilen zarif fırfırlar, üst üste ve yan yana gelerek kalabalık ve ihtişamlı bir bütün oluşturuyor. 15 kişilikten 45 kişiliğe kadar geniş bir boyut aralığında sipariş edilebilen bu pasta, 25 kişi ve üzeri olarak sipariş edildiğinde otomatik olarak 2 katlı hazırlanıyor. Pastaya dair özellikle talep etmek istediğiniz detaylar olması durumunda ise bunu Müşteri Açıklama Notu kısmına ekleyebilir ve pastanızı kişiselleştirebilirsiniz.

Ruffle Cake ile Evliliğinizi Taçlandırın

Ruffle Cake, özellikle düğün öncesi ya da düğün sonrası sadece yakın arkadaş ve akraba grupları ile yapılan samimi kutlamalar için biçilmiş kaftan. Örneğin düğünün hemen öncesindeki gün organize edilen bridal shower ya da bekarlığa veda partisi gibi etkinliklerde boy gösterebilecek olan Ruffle Cake, ince ve sevimli katmanlarıyla organizasyona katılan 7'den 70'e herkesi kendine hayran bırakmaya şimdiden aday. İçerik olarak sade çikolatalı, çikolatalı - vişneli, çikolatalı - çilekli ya da çikolatalı - bademli krokanlı olarak sipariş edebileceğiniz bu pastaya damak zevkinize göre ek malzeme de ilave edebilirsiniz. Muz, fıstık, Oreo, badem krokan, sütlü çikolata, bitter çikolata ve beyaz çikolata, pasta içerisine ekletebileceğiniz ek lezzetler arasında. Siz de nişan veya düğün telaşı içerisinde o kusursuz pastayı bulmak için çabalıyorsanız, daha fazla araştırma yapmanıza gerek yok: Ruffle Cake, bütün görkemi ve lezzetiyle burada sizi bekliyor.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.