4A Labs
Lady D Cake

Lady D Cake

Ürün Kodu: 10.02.0033A

Minimum hazırlanma süresi: 7 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

8500 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Lady D Cake

Vanilla Rococo Bridal koleksiyonunun en gözde ürünleri arasında yer alan Lady D Cake, tüm ihtişamıyla burada karşınızda. Gerek sade ve şık tasarımı gerekse özel kurdelesiyle son derece güzel görünen bu pastanın içi de dışı kadar güzel. Sade çikolata veya çikolata ve badem krokan içeriklerle hazırlanabilen Lady D Cake, düğün ya da nişan organizasyonlarının vazgeçilmezleri arasında yer almaya aday. Sekiz kişiden kırk beş kişiye kadarki etkinlikler için sipariş edebileceğiniz bu özel tasarım pasta ile siz de davetlileri büyüleyebilirsiniz. Şeker Hamurlu Pastalar arasında yer alan Lady D Cake, enfes içi ve dışıyla burada satışta. Siz de düğün pastanız için Vanilla Rococo'yu tercih edin, kaliteyi deneyimleyin.

Sadeliğin Zarafeti: Lady D Cake

Her şeyiyle tam bir zarafet timsali olan Lady D Cake'i siz de düğün ya da nişan organizasyonlarınızda tercih ederek doğru karar verebilirsiniz. Sekiz ila kırk beş kişiye kadar yapılabilen bu pasta, yirmi kişiye kadar yapıldığında tek katı strafor olarak hazırlanıyor. Yirmi beş kişinin üzerindeki etkinlikler içinse iki katı da gerçek pasta olan Lady D Cake ile kutlamaların en tatlı haline başlayabilirsiniz. Ayrıca siparişinize dair talep ettiğiniz farkı bir ayrıntı varsa müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeniz yeterli. Lady D Cake somon, gül kurusu ve krem rengi şeker hamuru ile kaplanabiliyor. Ayrıca bu pastayı, özel bir notla sipariş etmek isterseniz sayfamız üzerinde yer alan Müşteri Açıklama Notu alanına, mesajınızı yazabilirsiniz. Beş kelimeden oluşan notunuz, şeker hamuruyla yazılarak pastanın tabanına eklenecektir.

Vanilla Rococo Bridal Koleksiyonundan Lady D Cake

Lady D Cake iki katlı şık görüntüsü, taptaze içerikleri ve kusursuz şeker hamuru kaplamasıyla burada karşınızda. Bu pastanın çikolata ya da çikolata ve badem krokan iç malzemesini, damak zevkinize uygun malzemelerle tatlandırmanız mümkün. Lady D Cake’e badem krokandan fıstığa, Oreo'dan bitter çikolataya, sütlü çikolatadan beyaz çikolataya kadar çeşit çeşit pek çok farklı lezzet ilave ettirebilirsiniz. Ayrıca bu pastanın tarifinde yumurtaya ek olarak fındık, glüten, badem ve süt ürünleri kullanılmakta. Bu malzemelerden herhangi birine hassasiyeti olanların, ürün içerik bilgisini dikkate almalarında yarar var. İki gün hazırlık süresi bulunan Lady D Cake'i teslim aldığınız andan itibaren buzdolabında iki gün boyunca muhafaza edebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.