4A Labs
Glorious Annoushka Cake

Glorious Annoushka Cake

Ürün Kodu: 10.02.0028B

Minimum hazırlanma süresi: 7 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 24 Mayıs - 27 Mayıs

Teslim Tarihi Seçiniz

11250 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Glorious Annoushka Cake

Düğününüz öncesinde, düğün sırasında ya da hemen sonrasında tüketebileceğiniz Glorious Annoushka Cake, hayatınızın en özel ve en anlamlı gününde yanınızda olmaktan gurur duyuyor. Vanilla Rococo şeflerinin usta ellerinden itinayla çıkan bu düğün pastası, çift katlı tasarımıyla göz doldururken üstün kaliteli malzemelerden gelen lezzetiyle damaklarda şenlik etkisi yaratıyor. Siz de düğününüz için gönül rahatlığıyla sipariş edebileceğiniz Glorious Annoushka Cake pastayı buradan inceleyebilir ve hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

En Güzel Gelinlere Yakışır Bir Pasta

Düğün sezonu için özel olarak tasarlanan bu pasta, şeker hamurunun özel bir katlama biçimiyle katlanarak görsel olarak bu harika görüntüye kavuşuyor. Çift katlı tasarımda olduğu için düğün sırasında tüketilmek üzere de oldukça uygun olan bu iki katlı düğün pastasının alt tarafı tamamen gold renk ile kaplanmış. Her iki katı da şeker hamurundan elde edilen Glorious Annoushka Cake, zarif çiçek görüntülerini andıran üst katmanında beyaz gülleri sembolize eden figürlerle şahlanıyor. Zarif ve bir o kadar da zengin bir görüntüye sahip olan Glorious Annoushka Cake, unutulmaz bir düğünün en lezzetli parçası olmayı amaçlıyor. 15, 20, 25, 30-35 ve 40-45 kişilik olmak üzere farklı boyutları bulunan bu pastanın her ebatı çift katlı olarak hazırlanıyor. Pastanın 15 ve 20 kişilik versiyonlarında bir kat strafor, bir kat gerçek pasta olarak oluşturulurken 25 kişi ve üzeri boyutlarda pastanın her iki katı da gerçek pastadan elde ediliyor. Pasta içeriği ise vanilyalı ve meyveli olarak hazırlanarak bir lezzet bütünü oluşturuyor.

İster Düğün Öncesi, İster Düğün Sonrası

Glorious Annoushka Cake, kalabalık olmayan düğünler, nikahlar ya da nişanlar için rahatlıkla ısmarlanabilirken aynı zamanda düğün öncesi bridal shower ya da düğün sonrası after party'ler için de gayet uygun. Örneğin düğünün bir gün öncesinde yakın kız arkadaşlarınızla yapacağınız bir bekarlığa veda partisi için bu pastayı gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Aynı şekilde sadece nikah töreni ile sınırlandırdığınız evlilik gününüzde en yakın çevrenizle yapacağınız minimal kutlamalarda Glorious Annoushka Cake'i ısmarlayabilir ve konuklarınıza lezzetli bir ikramda bulunabilirsiniz. Bu pastaya dilerseniz badem, krokan, fıstık, Oreo, beyaz çikolata parçaları, sütlü çikolata parçaları veya bitter çikolata parçaları gibi ek malzemelerden de içerik ilave edebilirsiniz. Hayatınızdaki en önemli günde lezzeti, kaliteli ve ihtişamlı görüntüsüyle sizin yanınızda olacak Glorious Annoushka Cake, Vanilla Rococo ayrıcalıklarıyla burada sizi bekliyor.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.