4A Labs
Dream of Roses Cake

Dream of Roses Cake

Ürün Kodu: 10.01.0065A

Minimum hazırlanma süresi: 5 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

5450 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Dream Of Roses Cake

Sevginin ve aşkın konuşulduğu en özel günlerinize lezzet katmanın yolunu arıyorsanız Dream Of Roses Cake karşınızda. Görünümüyle görsel şölen sunarken lezzetiyle damakları çatlatan pastamız bağlılığınızı ve sevginizi kutladığınız her gün sizinle. Vanilla Rococo şefleri, incelikle tasarladığı Dream Of Roses Cake'i en taze haliyle sunabilmek için üst süslemelerinde bulunan çiçekleri mevsimine göre seçiyor. Sevginizin mevsimine göre özenle seçtiğimiz çiçeklerin üstün lezzetle buluştuğu Dream Of Roses Cake ile ince düşüncenizi sergileyin. Bunların yanı sıra pastamızın iç lezzeti de tasarımı kadar kusursuz. Üstün kaliteli çikolata ve meyve çeşitlerinin kullanıldığı iç malzememiz buttercream kremanın pürüzsüz kıvamıyla buluşuyor. Bu birliktelik özel gününüzden hafızalardan silinmeyen bir tat bırakmaya aday. Görünümü ve lezzetiyle romantizm rüzgarları estiren Dream Of Roses Cake'i düğün pastası olarak tercih edebilirsiniz.

Aşkın En Lezzetli Hali: Dream Of Roses Cake

Aşkın sembolü çiçeklerin en lezzetli tasviri olan Dream Of Roses Cake özel günlerinizi taçlandırmaya geliyor. Pembe ve lila renkleriyle süslendirme seçeneği sunan pastamızla sizi en iyi anlatacak tasarımı bulabilirsiniz. Dream Of Roses Cake 8 ila 45 kişilik porsiyonlarda hazırlanabiliyor. Boyut seçme imkanı sunan ürünü birçok organizasyonunuz için değerlendirebilirsiniz. Örneğin evliliğe giden ilk adım olan buluşmada ürünü söz pastası olarak seçebilirsiniz. Tüm sevdiklerinizin sizinle olduğu ve aşkınızı bir sembolle taçlandırdığınız gün, nişan pastası olarak da Dream Of Cake'i tercih edebilirsiniz.

Dream Of Roses Cake Mutluluğunuzu Taçlandırmaya Geliyor

Dream Of Roses Cake butik pasta istediğiniz lezzette ve tasarımda hazırlanarak tamamen sizi yansıtıyor. Bu pastanın iç lezzetini damak tadınıza göre seçme şansınız mevcut. Çikolata, krokan, çilek ve vişne gibi lezzetleri sizin ve sevdiklerinizi beğenisine göre değerlendirebilirsiniz. Eğer Dream Of Roses Cake'in lezzetini zenginleştirmek isterseniz badem krokan, fıstık, Oreo, muz ve çikolata parçacıkları seçeneklerini de pastanın iç lezzetine taşıyabilirsiniz. Dream Of Roses Cake 4 adet mum ile beğeninize sunuluyor. Eğer daha fazla mum ihtiyacınız varsa bize iletmeniz yeterli. Ürün hakkındaki diğer arzularınızı sipariş ekranındaki "Müşteri Açıklama Notu" kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.