4A Labs
Coco Cake

Coco Cake

Ürün Kodu: 10.02.0016A

Minimum hazırlanma süresi: 5 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

4530 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Coco Cake

Bridal Collection'un en özel pastalarından olan Coco Cake özel günlerinizi farklı ve şık tasarımı unutulmaz kılıyor. Yenilebilir kâğıttan yapılmış çiçek süslemeleri ile donatılmış pasta modeli krem ve somon rengi olmak üzere iki farklı renkte tasarlanabiliyor. Görüntüsünün yanına tadı ile de damaklarda iz bırakan Coco Cake, Vanilla Rococo ustalarının elinden çıkıyor. Pastacı kreması ve çikolatanın eşsiz buluşması enfes bir tat ortaya çıkarıyor. Butik düğün, nişan ya da nikah kutlamalarının tercih edilen modellerinden biri olan bu pasta modeli tasarımı başta olmak üzere lezzeti ile de herkesi büyüleyebiliyor.

Coco Cake İle Çiçeklerin Lezzet Dansı

Özel anlarınızı çiçeklerle donatmak istiyorsanız işe Coco Cake ile pastadan başlayabilirsiniz. Pastayla çiçeklerin buluşmasını modern ve özel tasarımlarıyla sunan Vanilla Rococo ustaları, yenilebilir kağıttan yapılmış çiçekleri pasta kekiyle birleştiriyor. Kaliteli malzemelerden yapılan Coco Cake içeriği sade çikolata, çikolata & badem krokan, çikolata & çilek, çikolata & vişne olmak üzere birden farklı seçeneğe sahip. Bu içeriklere ek olarak badem krokan, fıstık, oreo, muz, sütlü, beyaz ya da bitter çikolata parçacıkları ekletebilirsiniz. Boyutları 8 ila 45 kişilik olan Coco Cake ile bu zarif ve lezzetli tasarımı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 25 kişi ve üzeri boyutlu pastalar iki katlı hazırlanıyor. İki katlı pastalarda vanilyalı ve meyveli içerikler yapılmıyor olup içerik tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken konular arasında bulunuyor. Siz de özel gününüzü Coco Cake'in lezzetli özgün tasarımı ile taçlandırabilir ve unutulmaz anlarınızı çiçeksi bir dokunuş ekleyebilirsiniz.

Özel Günlerin Özel Tasarımı

Düğünler için en çok tercih edilen pasta modelleri arasında bulunan Coco Cake, alışılmışın dışındaki çiçek süslemeleri oldukça ilgi görüyor. Gösterişli bir model olan bu pasta çeşidi Vanilla Rococo ustalarının leziz pastacı kreması ve çikolatanın buluşması ile beğenileri topluyor. Yapılışında yumurta, fındık, badem, gluten ve süt ürünleri kullanılıyor olup bu besinlere karşı hassasiyeti olanların dikkat etmesi gerekiyor. Pasta tabanına şeker hamuru ile not yazılmasını isterseniz sayfa üzerinde yer alan formdaki Pasta Şekeri Hamuru kısmına beş kelimeyi geçmeyecek şekilde notunuzu düşebilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili talep veya detayları Müşteri Açıklama Notu kısmında belirtebilir ve özel günlerinizde en iyisine sahip olabilirsiniz. Minimum 2 gün hazırlık süresine sahip olan Coco Cake için sayfamız üzerinden hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.