4A Labs
Blossom Cake

Blossom Cake

Ürün Kodu: 10.02.0078

Minimum hazırlanma süresi: 7 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

5750 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Blossom Cake

Blossom Cake, göz alıcı güzelliği ile karşınızda. Gerek düğün gerek nişan gerekse diğer özel günlerde tercih edebileceğiniz bu harika pasta, hem tadı hem tasarımıyla bir bütün. On beş kişiden kırk beş kişiye kadar sipariş edebileceğiniz Blossom Cake ile siz de özel günlerinizde fark yaratabilir, davetlileri pastanıza hayran bırakabilirsiniz. Bu ürün, şeker hamurlu pastalar koleksiyonunda yer almakta. Etrafı yapay çiçeklerle donatılan Blossom Cake, adeta bir çiçek bahçesi. Farklı kişi adetlerine göre farklı şekillerde üretilen bu ürünün siparişi ile ilgili taleplerinizi müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek bildirebilir, web sitemiz üzerinde yer alan Müşteri Açıklama Notu alanından yararlanarak ilerleyebilirsiniz. Blossom Cake, tüm ihtişamıyla burada sizi bekliyor.

En Tatlı Çiçek Bahçesi

Düğün koleksiyonunun içinde yer alan bu pasta ile siz de en mutlu gününüzü taçlandırabilirsiniz. Bu pastanın açık renkli şeker hamuru ile kaplanan dış kısmı, rengarenk yapay çiçeklerle hareketlendiriliyor. Sade çikolata, çikolata ve krokan, çikolata ve çilek, çikolata ve vişne olarak hazırlanabilen iç kısmı ise tamamen damak zevkinize kalmış. Ayrıca Blossom Cake'in içine ek lezzetler de ilave ettirmeniz mümkün. Badem krokandan fıstığa, Oreo'dan beyaz çikolataya, sütlüden bitter çikolataya kadar çeşit çeşit tatları bu şahane pastaya ekletebilirsiniz. Ayrıca pasta ile birlikte özel bir not da sipariş etmek isterseniz, beş kelimeden oluşan notunuzu, buradaki Müşteri Açıklama Notu alanına yazmanız yeterli. Notunuz, şeker hamuru ile pastanın tabanına yazılacaktır.

Sadeliğin İhtişamı Blossom Cake

Sade olduğu kadar şık bir görüntü de veren Blossom Cake hem içi hem dışı ile büyülüyor. Bu pasta da Vanilla Rococo'nun tüm diğer pastaları gibi paketinde dört adet mumla birlikte gönderilmekte. Mum adedinde değişiklik yapmak isterseniz müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeniz yeterli. Ayrıca bu ürünün tarifinde yumurtaya ek olarak fındık, badem, glüten ve süt ürünleri kullanılmıştır. Dolayısıyla bu malzemelerin kullanımına hassasiyeti olanların ürün içerik bilgisini dikkate almalarında yarar var. Ek olarak, 25 kişi ve üzeri siparişlerinizde pastanız, iki katlı olarak vanilya ve meyve haricindeki içerikler kullanılarak hazırlanacaktır. Blossom Cake'i teslim aldığınız andan itibaren buzdolabında iki gün boyunca muhafaza etmeniz mümkün. Siz de düğün, nişan ya da bekarlığa veda gibi özel günlerinizde Blossom Cake'i tercih ederek doğru karar verebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.