4A Labs
Beige Love Cake

Beige Love Cake

Ürün Kodu: 10.02.0006

Minimum hazırlanma süresi: 5 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

3000 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Beige Love Cake

Düğün öncesi partilerinizi Beige Love Cake ile tatlandırabilirsiniz. Sade ve şık görüntüsü ile gözünüzü kamaştıran bu pastanın tadı da damağınızda kalıyor. Beige Love Cake, Bridal Collection pasta seçenekleri arasında gelin partilerinin en çok ilgi gören modellerinden. Partilerin gözdesi olmaya aday Beige Love Cake enfes pastacı kremasının yanında geniş içerik seçenekleriyle eğlencenizi lezzetli bir pasta ile taçlandırmanızı sağlıyor. Kişi sayısına bağlı olarak boyut tercihi yapabilir ve herkese yetecek kadar lezzetli dilimlere sahip olabilirsiniz. Siz de içerik, ek malzeme ve boyut tercihini vakit kaybetmeden yaparak anında sipariş oluşturabilirsiniz.

Beige Love Cake: Bride Partilerinin Lezzet Durağı

Minimum 1 gün hazırlık süresine sahip olan Beige Love Cake kişi sayısına bağlı olarak tek veya iki katlı hazırlanıyor. Boyutları açısından en az 6 en çok 45 kişilik olarak yapılan pasta modeli 25 kişi ve üzeri pastalarda otomatik olarak iki katlı oluşturuluyor. Şeker hamuru ile kaplanan Beige Love Cake şeker hamurundan yapılmış çiçekler ile süsleniyor olup sizlere en iyi lezzetleri sunuyor. İçerik olarak sade çikolata, çikolata & krokan, çikolata & vişne, çikolata & çilek gibi pek çok farklı seçenekleri bulunuyor. İçerik tercihini yaptıktan sonra ek malzeme olarak badem krokan, fıstık, muz, oreo, sütlü, beyaz veya bitter çikolata parçacıkları ekletebilmeniz mümkün. Leziz pastacı kreması ile buluşan bu lezzetler parti ya da kutlamalarınıza eşlik ediyor. Siz de yenilebilir çiçek süslemeli Beige Love Cake'i hemen sipariş edebilirsiniz.

Sade Ve Şık Tasarım

Beige Love Cake özgün tasarımı ile kutlamalarınıza eşlik ediyor. Yenilebilir şeker hamurundan yapılan süslemeleri adeta gerçek çiçek ve inciyi andırıyor. Üzerinde yer alan strafor Bride To Be yazılı süsü ile gelen pasta günün önemini vurguluyor. Leziz iç malzemeleri ile bir bütün oluşturulan Beige Love Cake, düğün öncesi partilerin vazgeçilmezleri arasında. Dilerseniz pasta tabanına 5 kelimeyi geçmeyecek şekilde not yazdırabilir ve pastayı özelleştirebilirsiniz. Siparişe dair özellikle belirtmek istediğiniz bir detay veya bir talebiniz varsa Müşteri Açıklama Notu alanından kolaylıkla iletebilirsiniz. 2 gün raf ömrüne sahip olan pastanızı buzdolabınızda muhafaza edebilirsiniz. Siz de özel anlarınızı Beige Love Cake'i tercih ederek kutlayabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.