4A Labs
Upside Down Cake

Upside Down Cake

Ürün Kodu: 10.02.0054

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

2280 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Upside Down Cake

Vanilla Rococo'nun sevilen çocuk pastaları arasında yer alan Upside Down Cake şeker hamurunun itinayla işlenmesi ile ortaya çıkıyor. Alışılmışın dışında bir tasarıma sahip olan Upside Down Cake renkleri istediğinize bağlı olarak şekilleniyor. Sarı, turuncu, mavi, lila, pembe ve yeşil renk seçeneklerine sahip olan Upside Down Cake'inizi çocuğunuzun en sevdiği renk ile özelleştirebilirsiniz. 6 kişiden 45 kişiye kadar arttırılabilir pasta boyutu ile sevdiklerinizle lezzetli dakikalar geçirebilirsiniz. Dondurma külahının ters bir şekilde konumlandırıldığı bu pasta çeşidi her zamankinden çok dikkatleri üzerine çekiyor. Siz de bu farklı tasarıma sahip olan pastadan sipariş etmek istiyorsanız hemen sayfamız üzerindeki formu doldurarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Lezzetli Tadıyla Upside Down Cake

Şeker hamuru ile yapılan Upside Down Cake, Vanilla Rococo ustalarının lezzetli pastacı kreması ile yapılan eşsiz lezzetin tadı damağınızda kalacak. Sade çikolata, çikolata & badem krokan, çikolata & çilek veya çikolata & vişne içerik seçeneklerinden tercih ettiğiniz ile yapılan bu eşsiz lezzeti dilerseniz daha da tatlandırabilirsiniz. Badem krokan, fıstık, muz, oreo, sütlü, bitter veya beyaz çikolata parçacıklarından bir tane daha ek olarak malzeme ekleyebilirsiniz. 25 kişi ve üstü pastalarda otomatik olarak iki katlı modeller hazırlanıyor. 2 katlı pasta modellerinde vanilyalı ve meyveli içerikler hazırlanmıyor olup 25 kişi ve üstü boyutlarda sipariş verirken göz önüne almanız gereken noktalar arasında bulunuyor. Çocuk pasta modelleri arasında yer alan Upside Down Cake nefis pastacı kreması ve kekiyle birleşerek sevilen tatları size sunuyor. Siz de doğum günü için Upside Down Cake'i tercih edebilir ve sayfamız üzerinden hemen sipariş verebilirsiniz.

Vanilla Rococo'nun Eğlenceli Tasarımı

Alışılmışın dışında bir tasarıma sahip olan Upside Down Cake, ters çevrilmiş dondurma külahı ile eğlenceli bir hava katıyor. İstediğiniz içerik ve renkte hazırlanan Upside Down Cake, minimum 1 gün içinde hazırlanarak talep ettiğiniz teslim tarihi ve saat diliminde sizlere teslim ediliyor. 4 adet mum ile gelen pasta, isteğe bağlı olarak mum adedi arttırılabiliyor. Müşteri Açıklama Notu kısmına talep ettiniz mum adedini yazabilirsiniz. Aynı zamanda siparişiniz ile ilgili detay ve taleplerinizi de bu alan üzerinden belirtebilirsiniz. Pastanızı kutlamalarınıza uygun olarak Pasta Şeker Hamuru Notu ekleyerek özelleştirebilirsiniz. Maksimum 5 kelime olacak şekilde form üzerinde yer alan üzerine dilediğinizi yazabilirsiniz. Çocuğunuzun ya da sevdiklerinizim doğum gününü Upside Down Cake ile anlamlı bir hale getirebilir eğlenceli bir konsept yaratabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.