4A Labs
Teddy Face Cake

Teddy Face Cake

Ürün Kodu: 10.01.0057A

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

4530 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Teddy Face Cake

Çocuk pastası modellerimiz arasında öne çıkan Teddy Face Cake eğlenceli teması ve geniş lezzet seçenekleri ile yavrunuzun doğum günü partisinde önemli bir yer alabilir. Dilediğiniz gibi süsletip malzeme ve boyutlarını da seçebileceğiniz Teddy Face Cake'i siz de tam zamanında teslim alacak şekilde sipariş edebilir, gerisini Vanilla Rococo şeflerinin ustalığına bırakabilirsiniz.

Lezzet Dolu Çocuk Pastası

Teması ve görünümü itibarıyla ayı pastası olarak da aratılan Teddy Face Cake'in farklı pek çok malzeme seçeneği bulunuyor. Bu sayede çocuğunuzun ve arkadaşlarının damak tadına uygun lezzeti pastanıza ekletebilirsiniz. Çikolata krokan ve sade çikolata seçenekleri arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra ilave malzemeler sayesinde de pastanızın lezzet detaylarını seçebilirsiniz. Bu ilave malzemeler arasında ise badem krokan, fıstık, oreo, beyaz çikolata parçaları, bitter çikolata parçaları ve sütlü çikolata parçaları yer alıyor. İster gofret tadıyla oreo ister yoğun kıvamıyla bitter ister kıtır krokanı ya da bir başka ek malzemeyi tercih edebilirsiniz. Böylece pastanızın lezzetini de dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Tereyağı ve pudra şekeri karışımı olan buttercream ile de donatılan Teddy Face Cake vanilyalı ve meyveli içerikler ile hazırlanamıyor. Ek olarak yumurta, fındık, badem, gluten ve süt ürünlerinin kullanılması ile ilgili hassasiyetiniz varsa da alerjen uyarısını dikkate almayı ihmal etmeyin.

Seçilebilir Detayları İle Teddy Face Cake

Çocuk pastaları arasında Teddy Face Cake özelleştirilebilir ayrıntıları ile de avantaj sağlıyor. Örneğin, 8 / 12 kişilik, 15 kişilik, 20 kişilik ve 25 kişilik boyut seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Böylece pastanızı tüm misafirlerinize yetecek şekilde hazırlatabilirsiniz. Rengini de belirleyebileceğiniz bu çocuk pastası modelimiz açık kahverengi ve koyu kahverengi seçenekleri sunuyor. Dilerseniz, pastanıza şeker hamuru ile yazılacak notunuzu da belirleyebilirsiniz. En fazla 5 kelime / 120 karakterden meydana gelebilecek notunuzu da sipariş aşamasında ilgili kutucuğa girebilirsiniz. 4 adet mum ile beraber gönderilen pasta için daha fazla mum isterseniz ya da bir başka talebiniz olursa "Müşteri Açıklama Notu" bölümünden gerekli bilgileri paylaşabilirsiniz. Son olarak teslim tarihi ve saatini de belirleyerek pastanıza tam zamanında ulaşabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.