4A Labs
Teddy Bear Cake

Teddy Bear Cake

Ürün Kodu: 10.01.0056A

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

5890 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Teddy Bear Cake

Çocukların seveceği tasarımı sayesinde "Kids Birthday Collection" pastaları arasında yer alan Teddy Bear Cake ile yavrunuza doğum günü kutlaması yapabilirsiniz. Tatlı ayıcık teması ile süslenen bu pasta modelimiz, böylece çocukların da hemen ilgisini çekiyor ve eğlenceli bir doğum günü partisi gerçekleşebiliyor. Vanilla Rococo ustalarının itinayla hazırladığı pastamızı siz de hemen hazırlatabilir, tam zamanında teslim alacak şekilde sipariş verebilirsiniz.

Çocukların Seveceği Lezzet: Teddy Bear Cake

Pudra şekeri ve tereyağı karışımı olan buttercream ile zenginleştirilen Teddy Bear Cake'in lezzetini dilediğiniz şekilde özelleştirmeniz mümkün. İçeriklerimiz arasında sade çikolata ve çikolata & badem krokan seçenekleri yer alıyor. Böylece çocuğunuzun en sevdiği tadı seçebilir ve pastanıza ekletebilirsiniz. Dahası ilave malzemeler ile de pastanızın lezzet detaylarına son noktayı koyabilirsiniz. Bu ilave malzemeler ise badem krokan, fıstık, oreo, beyaz çikolata parçaları, bitter çikolata parçaları ve sütlü çikolata parçalarından meydana geliyor. İster kıtır krokan lezzetini ister süt çikolata tadını ister bir başka malzemeyi pastanıza ekletebilirsiniz. Bu pasta modelimizde vanilyalı ve meyveli içerikler yapılamıyor. Bununla beraber Yumurta, fındık, badem, gluten ve süt ürünlerinin kullanılmasına yönelik hassasiyetiniz varsa da alerjen uyarısına dikkat etmenizde yarar var.

Eğlenceli Tasarım

Görünümü itibarıyla ayı pastası olarak da öne çıkan Teddy Bear Cake tatlı bir ayıcık görünümüyle hazırlanıyor. Böylece eğlenceli tasarımı ile de çocukların dikkatini çekiyor. Bunun yanı sıra pastanızı bej ya da lila renklerinden biri ile de tercih edebilirsiniz. Etkinliğinize katılacak davetli sayısına göre de en doğru boyutu seçmeniz mümkün. 8 / 12 kişilik, 15 kişilik, 20 kişilik ve 25 kişilik boyut seçenekleri arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. Böylece tüm misafirlerinize yetecek miktardaki pastanızı da hazırlatabilirsiniz. Pastamız standart olarak 4 adet mum ile beraber gönderiliyor. Daha çok mum isterseniz ya da bir başka talebiniz olursa "Müşteri Açıklama Notu" bölümünden de gerekli bilgileri paylaşabilirsiniz. Pastanıza not yazdırmak isterseniz de en fazla 5 kelime / 120 karakterden oluşacak pasta notunuzu belirtebilirsiniz. Son olarak teslim tarihi ve saatini de belirleyerek pastanızı tam zamanında alabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.