4A Labs
Sweet Animals Cake

Sweet Animals Cake

Ürün Kodu: 10.02.0052B

Minimum hazırlanma süresi: 7 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

25

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

4900 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Sweet Animals Cake

Hayvanlar aleminin en tatlı halini özel kutlamalara katmanız için Sweet Animals Cake sizinle. Şeker hamurlu pastalar arasında bulunan ürün özellikle çocukların beğenisini kazanıyor. Çocukların sevdiği hayvan figürlerinin en lezzetli halini Sweet Animals Cake'de bulabilirsiniz. Pastamızın dış tasarımı birbirinden sempatik ve renkli hayvan figürlerinden oluşuyor. Beyaz şeker hamurunun üzerinde konumlandırılan figürler Vanilla Rococo şeflerinin ustalığıyla gerçekçi bir izlenim veriyor. Eğlenceli ve lezzetli bir çocuk doğum günü pastası arıyorsanız Sweet Animals Cake tam size göre! Sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz özel günleri anlamlı ve eğlenceli kılmanın yolu bir tık uzağınızda!

Eğlenceli ve Lezzetli Kutlamaların Vazgeçilmezi

Çocuk pastaları arasında bulunan Sweet Animals Cake hayvanların enerjik dünyasını yansıtıyor. Vanilla Rococo şeflerinin özenle tasarladığı aslan, kaplan ve fil gibi figürlerle süslenen ürün çocukların unutamayacağı bir gün yaşaması için oldukça ideal. Doğum günü partilerini ve özel günleri ölümsüz kılmak için Sweet Animals Cake butik pastanın eğlenceli tasarımına güvenebilirsiniz. Pastanın iç lezzeti de tasarımı kadar kusursuz. Sweet Animals Cake'in büyüleyici lezzetini çikolata ve badem krokan gibi malzeme seçenekleriyle şekillendirmeniz mümkün. Damak zevkinize uygun lezzeti seçerek sevdiklerinize kendi zevkinizi yansıtabilirsiniz. Sweet Animals Cake'in daha zengin bir lezzete sahip olmasını isterseniz ek malzeme seçeneklerimi değerlendirebilirsiniz. Krokan, fıstık, Oreo ve çikolata parçacıkları arasında seçim yaparak sizin için ideal lezzeti yakayabilirsiniz. Sweet Animals Cake'i kutlaamaları özel kılmak Vanilla Rococo ile mümkün. Şeker hamuruyla not hizmetimizden faydalanarak sevginizi yansıtan 5 kelimeyi pasta sanatına dönüştürebilirsiniz. Ayrıca pastanın üzerine kutlama yapacağınız kişinin ismini de yazdırabilirsiniz.

Hayvanlar Aleminin Eğlenceli Dünyası Bir Tık Uzağınızda

Lezzeti ve tasarımıyla görenleri kendisine hayran bırakan Sweet Animals Cake dilediğiniz gün ve saatte en taze haliyle teslim ediliyor. Bunun için sipariş ekranından gün ve saat seçimi yapmanız yeterli. Bu ürün 8 ila 45 kişilik porsiyonlarda hazırlanabiliyor. 25 kişi ve altı siparişlerde ürün bir katı strafor bir katı gerçek pasta olarak tasarlanıyor. 25 kişi ve üzeri boyutlarda ise iki katı da gerçek pasta olarak sunuluyor. Davetlerinizdeki kişi sayısını baz alarak Sweet Animals Cake'in boyutunu değerlendirebilirsiniz. Ürüne dair farklı istek ve arzularınız bulunuyorsa "Müşteri Açıklama Notu" kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.