4A Labs
Surprise Cake

Surprise Cake

Ürün Kodu: 10.01.0055

Minimum hazırlanma süresi: 5 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

4360 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Surprise Cake

Çocuğunuzun en özel günlerinde mutluluktan havalara uçacağı bir lezzet sunmak istiyorsanız Surprise Cake tam size göre! Her detayının birbirinden canlı renklerle süslendiği pastamız lezzetiyle her çatalında damak çatlatıyor. Dış tasarımından iç tasarımına kadar her ayrıntısında sürprizler sunan ürünle çocuğunuzla geçirdiğiniz her anı özel kılın. Çocuklar için pasta çeşitleri arasında bulunan Surprise Cake'in içerisinde birbirinden renkli lezzet taneleri saklı. Sürprizlerle dolu bir organizasyona imza atmak için doğru adrestesiniz. Vanilla Rococo şeflerinin incelikle tasarladığı Surprise Cake butik pastayı dilediğiniz zaman sipariş ederek çocuğunuzu mutlu edebilir, kutlamalara renk katabilirsiniz.

Her Detayıyla Karnaval Havası Yaratıyor

Buttercream kremalı pasta çeşitlerimizin renkli üyelerinden Surprise Cake özel günlerinize neşe ve lezzet katmaya geliyor. Tasarımında renkli süslemelerin hakim olduğu bu pasta özel organizasyonların sevinç sembolü olmaya aday. Çılgın gökkuşağı renkleriyle dolu bir kutlama hazırlamak için ürünü tercih edebilirsiniz. Surprise Cake butik pastanın iç lezzetiyle de renkli görünümünü tamamlar nitelikte. Vanilla Rococo şeflerinin sağlık ve lezzeti önceliklendirerek hazırladığı pastamızın içeriği 4 farklı renkli kekten oluşuyor. Her katın ayrı lezzete sahip olan Surprise Cake'in içeriği rengarenk çikolata drajeleriyle süslenerek estetik görünümünden ödün vermiyor. Çocuk doğum günü pastası olarak sıklıkla değerlendirilen ürünümüzle sevdiklerinize karnaval tadında bir lezzet sunabilirsiniz. Surprise Cake'i kutlamalarınıza özel kılmak isterseniz Vanilla Rococo farkıyla sunulan şeker hamuru ile not hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanarak sevginizi yansıtan 5 sözcüğün pasta sanatına dönüştürebilirsiniz.

En Özel Anlarınızda Sizinle

Surprise Cake lezzeti ve renk şöleni sunduğu tasarımıyla bir tık uzağınızda sizi bekliyor. Sipariş ekranından gün ve saat seçimi yaptığınız takdirde ürünü en taze haliyle teslim alabilirsiniz. Bu pasta 6 kişi ila 20 kişilik porsiyonlarda hazırlanabiliyor. Kutlamalarınızın büyüklüğünü baz alarak boyut seçimi yapabilirsiniz. Surprise Cake'in hazırlık aşamasında yumurta, fındık, badem, gluten ve süt gibi gıdalar kullanılabiliyor. Bu tür gıdalara karşı alerji veya hassasiyetiniz varsa dikkate almanızı öneririz. Bunların yanında ürün 4 mum ile beğeninize sunuluyor. Daha fazla mum ihtiyacı ve diğer isteklerinizi bizlere iletmek isterseniz "Müşteri Açıklama Notu" kısmını kullanabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.