4A Labs
Space Cake

Space Cake

Ürün Kodu: 10.02.0050A

Minimum hazırlanma süresi: 7 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

3650 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Space Cake

Yoksa evde uzay delisi bir minik mi var? O zaman miniğin bir sonraki doğum günü için doğum günü pastası arayışınız an itibariyle sona erdi! Vanilla Rococo şeflerinin usta ellerinden çıkan ve özenle hazırlanan Space Cake, hem görüntüsü hem lezzeti ile partiye katılan herkesi adeta uzaya gönderecek. Astronottan gezegenlere kadar en ince detaylarıyla düşünülmüş bu uzay temalı pasta, yine uzay temalı doğum günü partileriniz için kusursuz bir eklenti olacak.

Hem Lezzeti Hem Görünümü ile Astronomik Bir Lezzet

Bu uzaylı pastamız, özellikle okul öncesi veya okul çağında olan, uzaya ve astronomiye şimdiden ilgi duyduğunu ifade etmeye başlayan minikler için ideal cinsten. Tamamı şeker hamuru kaplı Space Cake, üzerindeki ince işçilik ile temasının hakkını fazlasıyla veriyor. Pastanın üzerinde elinde bayrağı ile henüz iniş yapmış şirin bir astronot, atmosferde süzülen bir adet uzay gemisi, Jüpiter de dahil olmak üzere çocuğunuzun en favori gezegenleri ve elbette uzayın olmazsa olmazları parlak yıldızlar yer alıyor. Uzayın rengini temsil edecek şekilde ayarlanan lacivert renkli bu pasta, bir yandan lezzetiyle damakları şenlendirirken diğer yandan eğitici tasarımıyla partinin gözdesi olmayı sonuna kadar hak ediyor. Eğer siz de uzaysever oğlunuz ya da kızınız için yaratıcı bir doğum günü pastası arayışı içindeyseniz, hemen bir Space Cake siparişi oluşturarak unutulmaz bir organizasyona imza atabilirsiniz.

Uzay Temalı Doğum Günü Partilerinin Yıldızı!

Uzay temalı etkinliğinizin açık ara yıldızı olmayı hedefleyen bu uzay konseptli pasta, dış görünümüyle olduğu kadar içeriğindeki lezzetlerle de harikalar yaratıyor. Space Cake pastamızın içeriğini hem çocuğunuzun hem de doğum günü partisine davet etmeyi planladığınız konuklarınızın damak zevkine göre şekillendirebilir ve özelleştirebilirsiniz. sade çikolatalı, çikolatalı - badem krokanlı, çikolatalı - vişneli ve çikolatalı - çilekli olacak şekilde sipariş edebileceğiniz bu pasta, aynı zamanda ek malzemeler kullanılarak daha da enfes hale getirilebiliyor. Badem krokan, fıstık, Oreo, muz, bitter çikolata, beyaz çikolata ya da sütlü çikolata parçacıkları gibi ek malzemeler de ekleyerek bu pastayı tamamen kendi damak zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. 25 kişi ve üzeri Space Cake siparişlerinizde ise bu özel pastamız size iki katlı olarak teslim ediliyor. Siz de uzay temalı doğum günü partinizde tüm dikkatleri üzerine çekecek ve ilgi odağı olacak Space Cake'i hemen şimdi sipariş ederek çocuğunuz için unutulmaz bir doğum günü planlayabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.