4A Labs
Petit Prince

Petit Prince

Ürün Kodu: 10.02.0044

Minimum hazırlanma süresi: 5 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

3350 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Petit Prince Cake

Petit Prince Cake, maceralara atılmayı seven minikler için özel olarak tasarlanıyor. Fransız yazar Antoine de Saint-Exupéry'nin kaleminden çıkan ve 1943'te yayımlanan bu muhteşem hikaye, Petit Prince Cake tasarımında hayat buluyor. Hikayenin baş kahramanı Küçük Prens hem miniklerin hem de küçüklüğünde kitabı okumuş olan büyüklerin belleğinde yer etmiş bir karakter. Siz de kutlamalarınız ve Küçük Prens temalı etkinlikleriniz için bu pastayı sipariş verebilirsiniz.

Küçük Prens ve Masalsı Dünyası

Küçük Prens pastasında, hikayeye dair farklı detaylar yer alıyor. Pastanın ilk katı, kahramanın uzay boşluğunda çıktığı uzun yolcuğu hatırlatıyor. Burada yer alan şeker hamurundan yıldızlar, irili ufaklı boyutları ve altın rengiyle gökyüzü hissini masalsı bir şekilde yansıtıyor. Açık mavi renkteki ilk katın üzerinde yer alan ikinci kat ise sadeliğiyle ön plana çıkan beyaz renge sahip. Bu katta yalnızca Küçük Prens ve onun biricik çiçeği yer alıyor. Canlı kırmızı rengiyle dikkatleri üzerine çeken minik çiçek figürü de Küçük Prens ile yan yana bir kara parçasının üzerinde duruyor. En üstte ise Küçük Prens'i simgeleyen altından bir taç bulunuyor. Göz kamaştıran detaylarıyla minikleri şaşırtacak bu pasta sayfamızda sizi bekliyor.

Küçük Prens Pastanızı Kişiselleştirin

Vanilla Rococo'nun sevilen çocuk pastası çeşitlerinden biri olan Petit Prince Cake'i kolayca kişiselleştirebilirsiniz. Bu pasta, her tür etkinliğe uyum sağlayabilecek boyut seçeneklerine sahip. Küçük Prens doğum günü pastası olarak veya çocuğunuzun özel günlerini kutlamak için sipariş verebilirsiniz. Ürünün içeriğinde ise 4 farklı seçeneğiniz mevcut. Çikolata, çikolata ve çilek, çikolata ve vişne, çikolata ve badem krokan seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu içeriği farklı malzemelerle çeşitlendirmek için ek malzemeler de seçebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz ek malzemeler arasında; muz, fıstık, badem krokan, Oreo, beyaz çikolata, sütlü çikolata ve bitter çikolata parçaları yer alıyor. Pastaya yazmak istediğiniz notlar ise 5 kelime ile sınırlandırılıyor. Sayfamızda bulunan kutucuğa notunuzu yazıp bize ilettikten sonra bu yazı şeker hamuru ile hazırlanıp pastanın tabanına yerleştiriliyor. Küçük Prens pastasına dair özellikle talep ettiğiniz farklı bir detay varsa Müşteri Açıklama Notu kısmından bize iletmeniz yeterli oluyor. Şimdi teslimat tarihi ve saatini seçerek siz de hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.