4A Labs
Koala Cake

Koala Cake

Ürün Kodu: 10.01.0029A

Minimum hazırlanma süresi: 5 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

5850 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Koala Cake

Nefis Koala Cake sayesinde çocuğunuzun doğum gününü eşsiz bir tat ile taçlandırabilirsiniz. Buttercream pastalar arasında boy gösteren bu pastalar kendine has koala teması ile de miniklerin ilgisini çekecek bir dizayna sahip. Farklı içerik ve ek malzeme seçenekleri, kişi sayısına göre boyutları sayesinde de etkinliğinize uygun, nokta atışı bir tercihte bulunabilirsiniz. Vanilla Rococo şeflerince beğeninize sunulan Koala Cake ile nefis tada, eğlenceli tasarıma sahip pasta arayışınız son buluyor. Siz de pastanızı özelleştirip sipariş vererek hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.

Tadına Doyum Olmayan Lezzet

Hem çocukların hem de yetişkinlerin çok sevdiği buttercream pasta lezzetini, Koala Cake farkıyla tadabilirsiniz. Sunduğu tadı ve sağladığı görsel şöleni sayesinde buttercream sıkım malzemenin tüm yeteneği Koala Cake'te öne çıkıyor. Tüm bu krema zenginliğinin içerisinde ise pastanızın lezzetini çocuğunuzun, kendinizin damak tadına göre özelleştirebilirsiniz. Sade çikolatalı ya da krokanlı seçeneklerden birini tercih ederek yavrunuzun eğlenceli doğum günü partisinde ziyafeti doruğa ulaştırabilirsiniz. Yoğun çikolata deneyimi ya da kıtır krokan lezzetinden birini tercih edebilir, bunların yanı sıra ek malzemeler ile de pastanızı damak tadınıza göre şekillendirebilirsiniz. Badem krokan, fıstık, oreo ya da beyaz - bitter - sütlü çikolata parçacıkları arasından bir seçim yapabilir, pastanıza son noktayı koyabilirsiniz. Bu pasta seçeneğinde vanilyalı ya da meyveli içeriklerin yapılmadığını bilmenizde de yarar var. Siparişiniz ile ilgili farklı talepleriniz olursa da "Müşteri Açıklama Notu" kısmında gerekli bilgileri bizimle paylaşabilirsiniz.

Zengin Tasarım, Farklı Boyut Seçenekleri

Sıkımları buttercream ile hazırlanan bu pasta modeli, Koala temalı tasarımı ile de büyük ilgi görüyor. Özellikle çocukların dikkatini çeken Koala tasarımı sayesinde dört dörtlük bir doğum günü pastası seçimi de gerçekleşebiliyor. Bunun yanı sıra farklı boyutları ile de gelecek misafirleriniz ve çocuklar için en uygun büyüklükte sipariş verebilirsiniz. Bu boyutlar ise 8 / 12 kişi, 15 kişi, 20 kişi ve 25 kişi şeklinde. Görece daha küçük çaplı bir etkinlik planlıyorsanız 8 / 12 kişilik ideal olabilirken kreş ya da anaokulunda görkemli bir doğum günü için 25 kişiliklere kadar tercihte bulunabilirsiniz. Maksimum 5 kelimelik pasta notunu da belirterek yavrunuzun yüzünü güldürecek bir cümle hazırlayabilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.