4A Labs
Happiness with Ice Cream Cake

Happiness with Ice Cream Cake

Ürün Kodu: 10.01.0042A

Minimum hazırlanma süresi: 3 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

3350 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Happiness With Ice Cream Cake

Çocukların doğum gününe yaraşan tasarım Happiness With Ice Cream Cake hem görüntüsü hem de lezzeti ile hafızalara kazınıyor. Farklı içerik ve malzeme seçeneklerinden boyutlarına kadar seçimi size bırakan Happiness With Ice Cream Cake, popüler şeker hamurlu pasta modellerimiz arasında. Eğlenceli bir parti havası izlenimi sunan pastamız çocuk doğum günlerinin yanı sıra şık havuz kenarı eğlenceleri gibi farklı etkinliklere de uyum gösteriyor. Siz de doğum günü sürprizi veya etkinlik hazırlığınızın temel yapıtaşı olan pastanızı seçerek tam zamanında teslim alabilirsiniz.

Lezzet Seçimini Size Bırakan Doğum Günü Pastası

Çocuk pastaları arasında Happiness With Ice Cream Cake eğlenceli görünümü kadar malzemeleri ile de övgüleri topluyor. Dışı şeker hamuru ile kaplı olup üzeri de renkli çikolata akıtmaları ile zenginleştiriliyor. İçerik seçimini de tümüyle doğum günü çocuğunun ya da parti davetlilerinin damak tadına göre seçmeniz mümkün. Sade çikolata, çikolata & badem krokan, çikolata & çilek ya da çikolata & vişne seçenekleri arasında tercih sizin. Dahası ilave malzemeler ile de pastanızı dilediğiniz gibi özelleştirmeye devam edebilirsiniz. Bu ilave malzemeler badem krokan, fıstık, muz, oreo, beyaz çikolata parçaları, bitter çikolata parçaları ve sütlü çikolata parçalarından meydana geliyor. Krokanın kıtır lezzeti, yoğun bitter tadı ya da taze meyve esintileri sayesinde pastanızı en ideal malzemeler ile donatabilirsiniz. Yumurta, fındık, badem, gluten ve süt ürünlerinin kullanılmasına yönelik hassasiyetiniz varsa alerjen uyarısını dikkate almanızda yarar var.

Son Dokunuşlar

Pastanıza son şeklini vermek ve siparişinizi oluşturmak için boyut seçimini de yapabilirsiniz. 8 / 12 kişi ve 15 kişilik olarak hazırlanabilen Happiness With Ice Cream Cake, Vanilla Rococo şeflerinin ustalığını sofranıza getiriyor. Davetli ve misafir sayınıza uygun boyutu seçerek pastanızı hazırlatmaya başlayabilirsiniz. Standart olarak 4 adet mum ile beraber gönderilen Happiness With Ice Cream Cake için daha fazla mum ya da bir başka talebiniz varsa "Müşteri Açıklama Notu" bölümünden gerekli bilgileri bizimle paylaşabilirsiniz. Minimum hazırlık süresi 2 gün olan pastanızı teslim tarihi ve saatini belirleyerek tam zamanında gelecek şekilde sipariş edebilirsiniz. Tazeliğini koruyabilmesi bakımından raf ömrünün yalnızca 2 gün olduğunu da bilmenizde yarar var.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.