4A Labs
Elephant Cake

Elephant Cake

Ürün Kodu: 10.02.0021

Minimum hazırlanma süresi: 5 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

25

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

3350 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Elephant Cake

Kids Birthday Colletion'ın en gözde pastalarından olan Elephant Cake sevimli tasarımı ile doğum günlerinin gözde pastaları arasında yer alıyor. Alt ve üst katı farklı renklerde tasarlanan bu pasta modeli üstünde şeker hamurundan yapılmış fil figürüne sahip. Pasta üzerinde yer alan renkli geometrik desenler de pastaya ayrı bir hava katıyor. Üst ve alt kat renkleri değişiyor olup tercihi size sunuluyor. Krem, sarı, turuncu, pembe, mavi, lila, gri ve yeşil renklerini seçebilir ve Elephant Cake kombininizi oluşturabilirsiniz. İçerik tercihini de seçenekler arasında istediğinizi seçebilir ve Vanilla Rococo kalitesi ile usta ellerin lezzetliyle Elephant Cake'i sipariş verebilirsiniz.

Elephant Cake İle Unutulmaz Doğum Günleri

Sevimli ve şık bir tasarıma sahip olan Elephant Cake ile çocuğunuzun doğum gününü en güzel şekilde kutlayabilirsiniz. Boyutları kişi sayısına göre belirlenen bu pasta modeli en az 6 en fazla 45 kişilik pastalar yapılabiliyor. 25 kişi ve üzeri pastalarda otomatik olarak 2 katlı hazırlanıyor olup 25 kişi altındaki siparişlerde tek katlı olarak hazırlanıyor. Seçmiş olduğunuz boyutlara göre pastanız tek katlı ise sadece seçilen alt kat rengi baz alınarak hazırlanıyor olup iki katlı ise seçilen üst ve alt kat rengi dikkate alınarak hazırlanıyor. Bunun yanında son derece lezzetli pastacı kreması sade çikolata, çikolata & badem krokan, çikolata & vişne ya da çikolata & çilek içeriklerinden seçeceğiniz iç malzeme ile buluşuyor olup enfes bir lezzet ortaya çıkıyor. Dilerseniz seçtiğiniz içeriğe ek olarak badem krokan, fıstık, muz, oreo, sütlü, bitter ya da beyaz çikolata parçacıklarından birini daha ekletebilir ve damak zevkinize uygun lezzeti ekletebilirsiniz. Şeker hamuru ile pasta üzerine çocuğunuzun ismini yazdırabilir ve çocuğunuza unutulmaz bir doğum günü partisi organize edebilirsiniz.

Sevimli Tasarımı İle Elephant Cake

Çocuğunuzun doğum günü için tercih edebileceğiniz Elephant Cake, lezzetli içeriği ve şık görüntüsü ile doğum günü kutlamalarınızı eşsiz bir hale getiriyor. Pasta üzerinde yer alan sevimli fil tasarımı çocuklar tarafından oldukça beğeniliyor olup pastaya ve kutlamaları beğenilen parçalarından biri oluyor. Minimum hazırlık süresi 2 gün olan Elephant Cake, dört adet mum ile gönderiliyor. Pasta siparişi ile ilgili detay ya da talep varsa Müşteri Açıklama Notu alanından iletebilirsiniz. Sayfa üzerindeki formdan teslim almak istediğiniz tarihten en az 2-3 gün önce siparişinizi oluşturabilir ve Elephant Cake'in enfes lezzeti ve harika tasarımını kutlamalarınızda konuk edebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.