4A Labs
Bunny Cake

Bunny Cake

Ürün Kodu: 10.01.0008

Minimum hazırlanma süresi: 4 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 19 Temmuz - 22 Temmuz

Teslim Tarihi Seçiniz

2600 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Bunny Cake

Çocukların doğum günlerine yönelik koleksiyon pastalarımızdan biri olan Bunny Cake, bu özel güne yaraşır bir tasarıma sahip. Eğlenceli görünümü ve ziyafeti doruğa çıkaran lezzet seçenekleri ile tavşan pastaları arasında öne çıkan Bunny Cake, sizin de yavrunuzun doğum günü partisi için tercihiniz olabilir. Üstelik farklı boyut seçenekleri ve malzemeleri sayesinde de çocuğunuzun doğum günü partisi için özelleştirilebilir bir pasta siparişinde bulunabilirsiniz. Vanilla Rococo şeflerinin ustalığıyla sofranıza gelen Bunny Cake, minimum 1 günde hazırlanarak en kısa sürede size ulaştırılıyor.

Lezzet Dolu Bir Tavşan Pastası

Eğlenceli bir doğum günü partisinin sırrı leziz bir pastadır, diyenlerdenseniz Bunny Cake doğru seçim. İçerik ve ek malzemeler açısından zengin oluşu ile bu tavşan temalı pastalar aradığınız lezzeti ayağınıza getiriyor. Çikolata, çikolata & krokan, çikolata & çilek ya da çikolata & vişne seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Daha fazla tat seçenekleri içinse ilave malzemelerden yararlanabilir, pastanızı özelleştirebilirsiniz. Örneğin, ek malzemeler içerisinde kıtır kıtır bir tat deneyimi için badem krokan öne çıkıyor. Diğer popüler seçenekler arasında ise muz, fıstık, oreo, beyaz - bitter - sütlü çikolata parçaları yer alıyor. Sunulan ek malzemeler arasından da seçim yaparak eşsiz bir lezzete ulaşabilir, doğum günü pastanızı çocuğunuzun en sevdiği içerikler ile zenginleştirebilirsiniz. Sıkımı tereyağı ve pudra şekeri karışımı Buttercream ile yapılan pastada şeker hamuru da tavşanın çeşitli bölümlerini oluşturuyor. Yumurta, fındık, badem, gluten ve süt ürünleri gibi gıdalara karşı hassasiyetiniz varsa farklı bir pasta da tercih edebileceğinizi unutmayın.

Özelleştirilebilir Bir Doğum Günü Pastası

Bunny Cake, diğer sayısız pastamızda olduğu gibi yapacağınız etkinliğin büyüklüğüne göre de özelleştirilmeye açık. Örneğin, pastanızın boyutunu kendiniz kolayca belirleyebilirsiniz. 6 kişilik, 8 / 12 kişilik, 15 kişilik ve 20 kişilik boyutlardan birini tercih ederek tüm misafirlerinize yetecek pastanızı hazırlatabilirsiniz. 4 adet mum ile beraber gönderilen pastanız için ekstra mum talep ederseniz ya da farklı istekleriniz olursa "Müşteri Açıklama Notu" bölümünden tüm gerekli bilgileri iletebilirsiniz. Ayrıca en fazla 5 kelimelik pasta notunuzu da sipariş aşamasında belirterek doğum günü çocuğuna özel bir tasarım oluşturabilirsiniz. 2 günlük raf ömrüne sahip Bunny Cake'i, teslim tarihi ve saatini belirterek sipariş edebilir, doğum günü partinize heyecanla hazırlanmaya başlayabilirsiniz.</

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.