4A Labs
2 Rainbow Cake

2 Rainbow Cake

Ürün Kodu: 10.01.0001B

Minimum hazırlanma süresi: 7 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

4400 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

2 Rainbow Cake

Sofranızda gökkuşağı görmek ister misiniz? Cevabınız evetse 2 Rainbow Cake tam size göre. Vanilla Rococo şeflerinin özel tasarımı olarak hazırlanan bu ürün; muhteşem güzellikteki görüntüsü, ağızlarda dağılan enfes kreması ve büyüleyici bir gökkuşağı tasarımına sahip. Akıllarda uzun süre kalacak olan bu pasta, çocukların doğum günlerini taçlandırmaya geliyor. Dışı tereyağı kreması ile sıvanmış olan 2 Rainbow Cake; ikili tasarımı, ideal boyutu, mükemmel pastel renkleri, göz alıcı gökkuşağı teması ve taptaze içerikleriyle burada sizi bekliyor. Siz de miniklerinizin özel günlerinde 2 Rainbow Cake'i tercih edin, sofranıza gökkuşağını getirin.

Çocuğunuzun Doğum Günündeki Gökkuşağı

Gökkuşağı pasta modelleri arasında belki de en sevimlilerinden olan 2 Rainbow Cake'in dışı enfes tereyağı kreması ile sıvanmışken iç kısmında, arzunuza göre, çikolata ya da çikolata ve krokan kullanılabiliyor. 15 ve 25 kişilik organizasyonların baş tacı olmaya aday bu pasta siparişinize dair farklı taleplerinizi, müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek ya da web sitemiz üzerindeki Müşteri Açıklama Notu alanına yazarak belirtebilirsiniz. Ayrıca tıpkı diğer pastalarınızda olduğu gibi 2 Rainbow Cake'in paketinde de dört adet mum yer almakta. Mum adedinde değişiklik yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm bunlara ek olarak pastanın içine, damak zevkinize uygun olarak badem krokan, fıstık, Oreo, sütlü çikolata, beyaz çikolata ya da bitter çikolata gibi pek çok farklı lezzet de ilave ettirmeniz mümkün. Kısacası içi de dışı kadar güzel olan 2 Rainbow Cake, çocuklarınızın doğum günü ya da diğer özel günlerini tatlandırmak için buradaki yerini alıyor.

Vanilla Rococo'dan Gökkuşağı Pasta

2 Rainbow Cake, 15 ya da 25 kişilik boyutuyla çocukların özel günlerinde yüzleri güldürmeye geliyor. Hem göze hem damağa hitap eden bu enfes pasta, Vanilla Rococo Çocuk Koleksiyonunun favorileri arasında. Çikolata veya çikolata ve krokan iç malzemeyle hazırlanabilen bu ürünün tarifinde yumurtaya ek olarak fındık, badem, glüten ve süt ürünleri de yer almakta. Dolayısıyla bu malzemelerin kullanımına hassasiyetiniz varsa, bu durumu sipariş öncesi bize iletmenizde yarar var. Ayrıca pasta ile birlikte not da oluşturmak isterseniz Müşteri Açıklama Notu kısmına, en fazla beş kelimeden oluşan notunuzu yazarak bize iletebilirsiniz. Bu not, şeker hamuruna yazılarak pastanın tabanına yerleştirilecektir. 2 Rainbow Cake'i teslim aldıktan sonra iki gün boyunca buzdolabınızda muhafaza edebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun!

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.