4A Labs
Rainbow Mini Cake

Rainbow Mini Cake

Ürün Kodu: 10.01.0082M

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

950 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

Rainbow Mini Cake

Özel anlarınızı lezzetli ve renkli tatlılarla taçlandırmak istiyorsanız Rainbow Mini Cake çeşitleri tam size göre! İki adet olarak sunulan pastalarımız en özel anları anlamlı kılıyor. Pastaların renkli ve canlı görünümünün temelinde tereyağı, şeker ve vanilya lezzetlerinin eşsiz uyumuyla hazırlanan buttercream kreması saklı. Bununla birlikte gelen çiçek süslemeleri Rainbow Mini Cake’lerin zarafetine kusursuz bir dokunuşta bulunuyor. Sevdiklerinizle geçirdiğiniz günleri özel kılmak istediğiniz her an ürünü sipariş edebilirsiniz. Vanilla Rococo’nun ayrıcalıklı hizmetiyle Rainbow Mini Cake’leri farklı içeriklerle tercih edebilirsiniz. Ayrıca şeker hamuru notu hizmetimiz ile sizin için özel kelimelerin pasta sanatına dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Renkleriyle Büyüleyici Bir Lezzet

Vanilla Rococo şeflerinin titizlikle hazırladığı Rainbow Mini Cake, zarifliğin ihtişamla buluşma noktası. İki farklı renkte ve tasarımda sunulan pastalarımız zarafet konusunda birbirini tamamlıyor. Sevdiklerinizle özel anlarınızı damak çatlatan lezzetlerle ölümsüzleştirmek için ürünü tercih edebilirsiniz. Rainbow Mini Cake’in üst kısmında bulunan çiçek süslemeleri mevsimine göre özenle seçilerek en taze haliyle sunuluyor. Bu süslemeler hazırlık öncesinde müşteri temsilcilerimiz tarafından sizlere bildiriliyor. Özel anları mevsimine özel çiçeklerle sembolleştirmek için Rainbow Mini Cake harika bir seçenek. Ürün görünümün yanı sıra lezzetiyle de oldukça iddialı. Çikolata ve badem krokan ile lezzetlendirilen Rainbow Mini Cake çikolata tutkunlarından tam not alıyor. En taze bademlerin üstün kaliteli çikolatayla uyumu damaklarda bağımlılık yaratacak lezzet sunuyor. Sevdiklerinizle geçirdiğiniz özel anlara lezzet katmak için Vanilla Rococo şeflerinin özel tarifiyle hazırlanan Rainbow Mini Cake’e güvenebilirsiniz.

Rainbow Mini Cake İle Her Gün Anlamlı

Tasarımı ve lezzetiyle pastacılık mesleğinin sanatsal örneği olan Rainbow Mini Cake dilediğiniz sofranızda olmaya hazır. Ürünü özel günleriniz için tam zamanında en taze haliyle teslim alma imkanına sahipsiniz. Bunun için sipariş ekranın saat ve tarih seçimi yapabilirsiniz. Rainbow Mini Cake 4 adet mum ile beğeninize sunuluyor. Eğer daha fazla muma ihtiyaç duyarsanız “Müşteri Açıklama Notu” kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bunların yanında ürünü hediye olarak değerlendirebilmeniz mümkün. Sevdiklerinize mutlu bir an yaşatmak için sipariş ekranındaki “Hediye” kısmından kişi bilgilerini girebilirsiniz.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.