4A Labs
Best Mom Ever Mini Cake

Best Mom Ever Mini Cake

Ürün Kodu: 10.01.0077M

Minimum hazırlanma süresi: 2 Gün

Bu ürün seçtiğiniz bölgeye teslim edilememektedir.

İstanbul içinde belirli bölgelere gönderim yapılmaktadır.

Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.
Lütfen bu alanı doldurunuz.

20

500

Tahmini Teslim Tarihi: 20 Nisan - 23 Nisan

Teslim Tarihi Seçiniz

900 TL

Lütfen gönderim gün / saat seçiniz.

ÖZEL NOT

Minimum 2 adet olarak satılmaktadır.

Best Mom Ever Mini Cake

Şeker tadında bir Anneler Günü için siz de buradaki Best Mom Ever Mini Cake pastamızı deneyebilirsiniz. İkili tasarımı, enfes tadı ve göz alıcı süslemeleriyle bu pasta, her Anneler Günü'nde sizin de favoriniz olmaya geliyor. Çikolata ya da çikolata ve badem iç malzemelerle hazırlanabilen Best Mom Ever Mini Cake'in dışı, ağızlarda dağılan tereyağı kreması ile sıvanmış. Sadeliğin ihtişamını yansıtırcasına sergilenen bu ikili mini pasta ile siz de annenizi olan sevginizi en tatlı yoldan gösterin. Ayrıca Best Mom Ever Mini Cake siparişinize dair farklı taleplerinizi bizimle iletişime geçerek iletebilirsiniz.

Anneler Günü'ne Vanilla Rococo Dokunuşu

Her şeyin en iyisini hak eden annelerin Anneler Günü pastası Vanilla Rococo'dan geliyor. Siz de annenize en şirin ve en tatlı pastayı armağan etmek isterseniz, dışı enfes tereyağı kreması, içi ise damaklarda uzun süre kalan tadıyla çikolata ya da çikolata ve badem olan bu mini pastayı tercih edebilirsiniz. Üstelik bu pastanın içine dilerseniz farklı tatlar ilave ettirmeniz de mümkün. Damak zevkiniz doğrultusunda badem krokan, fıstık, Oreo, beyaz çikolata, sütlü çikolata ya da bitter çikolata arasında seçim yaparak Anneler Günü'nde annenizin en sevdiği tadı ona hediye edebilirsiniz. Üstelik Vanilla Rococo'nun sizin için sundukları, bunlarla da sınırlı değil. Tıpkı her pastada olduğu gibi Best Mom Ever Mini Cake ürününün paketinde de dört adet mum yer alıyor. Mum adedinde değişiklik yapmak istediğinizde müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek konu hakkındaki taleplerinizi iletebilirsiniz.

En Tatlı Anneye En Tatlı Pasta

Best Mom Ever Mini Cake, Anneler Günü'ne pasta seçenekleri arasındaki favorilerden. Son derece klas ve şık bir görüntü sergileyen bu pasta, Vanilla Rococo şeflerinin özgün tasarımıyla şekilleniyor. Günlük olarak hazırlanan Best Mom Ever Mini Cake'i teslim aldığınız andan itibaren iki gün boyunca buzdolabınızda muhafaza etmeniz mümkün. Ayrıca bu ürünün tarifinde yumurtaya ek olarak fındık, badem, glüten ve süt ürünleri de yer almakta. Dolayısıyla bu malzemelerden herhangi birine olan hassasiyetinizi sipariş öncesi bize iletmenizde yarar var. Son olarak eğer pastayla birlikte özel bir Anneler Günü notu da sipariş etmek isterseniz, Müşteri Açıklama Notu alanına, en az beş kelimeden oluşan notunuzu yazabilirsiniz. Bu not, şeker hamuruna yazılarak pastanın tabanına eklenecektir.

Sepetim ( 0 )

Vanilla Rococo - Pasta & Tatlı Tasarımları SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.